Doprava a platba

 

DOPRAVA A PLATEBNÍ MOŽNOSTI.


Objednané zboží Vám zašleme vybranou přepravní službou, aktuální nabídku zobrazí eshop v košíku, po zadání doručovací adresy. K objednávkám menším než 150,- Kč, bude připočten balící poplatek 30,- Kč. Podle doručovací adresy v objednávce Vám eshop navrhne možné alternativy dopravy ze kterých si můžete vybrat tu pro Vás nejvhodnější. Objednané zboží si také můžete vyzvednout osobně v naší kanceláři v Brně, v pracovní dny od 9 do 16.00 hodin. Doporučujeme pouze se předem ohlásit telefonicky, kancelář není vždy otevřena. Platbu objednávky nabízíme : Dobírkou, platbu předem běžným bankovním převodem, nebo některou z online plateb prostřednictvím multifunkčního platebního systému. U osobního odběru je možné platit v hotovosti. Zasíláme také na Slovensko a do ostatních zemí EU. Obvykle přepravní službou DPD. Cena dopravy je vypočtena automaticky v závěru objednávky, podle sazebníku dopravce.


ONLINE PLATEBNÍ MOŽNOSTI


Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.


Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.


Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.


OPAKOVANÉ PLATBY KARTOU


Pro úhradu objednávky má plátce možnost využít platbu kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení. Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrací pouze krátká notifikace „probíhá platba“, plátce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby.


ZÁSILKY DO ZAHRANIČÍ
U zásilek na Slovensko nabízíme platbu převodem (předem) na účet, nebo přes službu PayPal, případně některou z online  platebních metod prostřednictvím nabízeného platebního systému. Pro platby doporučujeme využít systém PayPal, protože na rozdíl od bank, nezaplatíte žádné poplatky za převod. Zásilku na Slovensko můžeme zaslat také na dobírku, prostřednictvím společnosti DPD. Cena služby je uvedena v závěru objednávky. Po obdržení objednávky ze Slovenska, v případě požadavku na platbu bankovním pořevodem předem, Vám vystavíme a zašleme výzvu k platbě a po jejím uhrazení zboží odesíláme. Pokud budete mít specifické přání ohledně dopravy, uveďte to do poznámky v objednávce, nebo nám napište email. Při objednávce nad 6000,-Kč bez DPH a doručení v rámci ČR, neplatíte poštovné. Při objednání vodičů v metráži z naší nabídky, cca od 30 bm délky, vodiče navineme na kvalitní papírové cívky. Pokud z nějakého důvodu nechcete vodiče na cívkách, tak nám to napište do poznámky v objednávce a my je dodáme pouze svinuté do kotouče.