O nás

Co vám můžeme nabídnout a čím se zabýváme.

Naše společnost se zabývá prodejem specializovaných autovodičů FLRY, pro elektroinstalace v automobilech, specializovaných izolačních pásek, konektorů, kontaktů a různého materiálu převážně pro opravy, servis a výrobu autoelektriky a elektroniky. V současnosti máme v sortimentu více než 110 různých variací autovodičů a všechny tyto autovodiče obvykle máme skladem. Díky dlouholetým zkušenostem, nabízíme našim zákazníkům pouze ověřené a kvalitní produkty, které sami používáme. Pro zákazníky z výroby či servisu zajišťujeme dodávky širokého sortimentu různých konektorů, kontaktů, a jiných materiálů pro vozidlové elektroinstalace nachystané přesně na míru, dle individuálních požadavků.

Dodávky autovodičů FLRY na míru.

Pro naše zákazníky připravujeme autovodiče FLRY navinuté na malometrážní cívky v požadovaných množstvích v rozsahu již od několika metrů, přesně podle aktuální potřeby, takže tím pomáháme eliminovat našim klientům nutnost kupovat celé velkobalení pokud potřebují jen pár desítek, nebo stovek metrů. Disponujeme převíjecím zařízením, specializovaným na tyto tenké vodiče a zvládáme tak plnit náročné požadavky na různé velikosti návinů na cívkách.  Vodiče pak dodáváme odběratelům navinuté na kvalitních cívkách. Pro klienty, kteří preferují velkobalení vodičů máme k dispozici i sortiment těchto vodičů balený v boxech po 2000 - 5000m, dle typu. Pro zákazníky, kteří potřebují vodič, který nemáme v běžném  sortimentu barevných kombinací, dokážeme zajistit i dodávku atypické barvy dle objednávky, většinou již od 2000m.  Zajišťujeme také zakázkovou výrobu kroucených ( twistovaných) autovodičů.

Dodávky autokonektorů a kontaktů.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem a kontaktům v oboru automotive, dodáváme široký sortiment vybraných autokonektorů a kontaktů. Pro naše zákazníky zajišťujeme i dodávky nestandardních produktů, mnoho produktů jsme schopni zajistit na poptávku.

Ochrana kabelů a kabelových svazků.

V našem sortimentu také tvoří významnou položku produkty pro ochranu kabelů a kabelových svazků. Vedeme specializované trubky s podélným proříznutím, máme k dispozici rozsáhlý sortiment spojek a koncovek pro trubky od renomované firmy SCHLEMMER. Dalším důležitým produktem jsou polyesterové ochranné návleky, smršťovací bužírky. Všechny tyto produkty dodáváme v metrážích, naměřené a připravené dle požadavku zákazníka. Nedílnou součástí sortimentu je i výběr specializovaných izolačních pásek pro použití v dopravních prostředcích.

Zakázková výroba, montáže a úpravy.
Také se zabýváme zakázkovou výrobou specializovaných kabeláží, elektroinstalací a elektronických přístrojů mimo jiné i pro aplikace v motorsportu. Vyvíjíme a vyrábíme specializované kabeláže pro závodní vozidla, například pro BMW tým Šenkýř motorsport.
Umíme také, vyrobit zakázkový kabelový svazek, dle dodaných podkladů, případně podle vzorku, třeba na traktor.
Pokud máte nějaký dotaz, nebo požadavek neváhejte nás kontaktovat na naší emailové adrese : info(zavináč)autokabel.cz

Provozovatelem eshopu autokabel.cz je firma :
BM TECHNIK s.r.o.
Elišky Přemyslovny 78/1
62500 Brno
IČO 28341457
Firma je registrovaná u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 62455.

 

telefon : +420 - 775 044 261 email :info(zavináč)autokabel.cz
Provozní doba kanceláře : Pondělí - Čtvrtek od 9-15. hodin